Для оформлення Замовлення на поліграфічні послуги необхідно:

1. Вказати розміри, кількість (наклад), бажаний вид друку (можна отримати безкоштовну консультацію в нашого менеджера), матеріал, упакування.

2. Визначитись із оформленням, дизайном. Замовляючи візитки, можна обрати її дизайн по шаблону в розділі Візитки (в кінці сторінки знаходяться фото візиток).

3. Вказати зворотній E-mail, телефон, поштову адресу, П.І.Б замовника.

4. Надіслати на E-mail оригінал-макет замовлення (див. Вимоги до макету) або інформацію та зображення (фотографії) для виготовлення макета.

Після підтвердження замовлення на Ваш E-mail Ви отримаєте оригінал-макет замовлення, у разі його відсутності, а також вартість друку замовлення. Після затвердження ціни погоджується оплата замовлення, строки його виконання, доставка. Оплата здійснюється в момент доставки або за передоплатою, зазначеною у надісланому Вам рахунку-фактурі.
Візитки виготовляються за 1-3 дні, залежно від обраного матеріалу. Доставка візиток здійснюється протягом 3-х днів до найближчої до Вас станції метро БЕЗКОШТОВНО. Можлива доставка до Вашого офісу. Вартість доставки до замовника – від 20 грн (при замовленні менше ніж 200 грн).


 

Captcha plugin for Joomla from Outsource Online  

Межбанк

Вы здесь:   ГоловнаЗамовлення on-line