Прайс

Вимоги до макету

Поговоримо про підготовку видання до друку, про оригінал-макет, ціна якого іноді перевищує вартість самого накладу.

Правильне макетування - запорука якісного надання поліграфічних послуг.

Друкарські машини є лише в друкарні, а комп'ютери - в кожному офісі. На них стоїть Adobe Illustrator, Corel Draw, Adobe Photoshop, QuarkXPress, Adebe InDesign, і кожен почувається художником. Тому часто замовляють лише друк, а макет роблять самі.

І це перша помилка. Зупиніться, якщо ви не маєте спеціальних знань! Створення оригінал-макета - серйозна робота, що складається із власне "винаходу" дизайну та технічної частини: набору тексту, сканування та обробки зображень і верстки тексту, сканованих зображень та елементів графіки. При скануванні та обробці зображення важливо правильно задати параметри, грамотно зробити корекцію кольору. При верстці дизайнер повинен передбачити безліч речей: розміри припусків для палітурки брошур та буклетів, технологічні припуски елементів навиліт, на висікання, розміри фальцювання. Отвори "пікколо", вирубні елементи не повинні потрапляти на текст або малюнок. Якщо ви беретеся самі зробити оригінал-макет, ви повинні це знати.

Друга помилка - економія на фотозйомці. На комп'ютері можна підкоригувати знімок: прибрати прищик на обличчі, вичистити проводи, що бовтаються, вздовж фасаду будівлі, "відремонтувати" дорогу біля під'їзду. Але покращити якість каламутної, нечіткої, темної фотографії з "мильниці" і довести її до рівня знімка з обкладинки глянсового журналу, зробленого просунутим профі та крутою апаратурою, неможливо.

Третя помилка - економія на кольоропробі, її належить виготовити за поліграфічною технологією, але це коштує грошей. Нерідко клієнт б'є себе в груди, доводячи, що він дивився картинку на своєму моніторі (про калібрування монітора він і не чув), роздрукував на своєму струменевому принтері, показав начальнику, а в готовому накладі колір вийшов зовсім інший. Замовник-дилетант нерідко заощаджує на виготовленні макета, проте в цьому випадку слід розщедритися хоча б на кольоропробу.

Декілька слів на втіху. Ми намагаємося не розчаровувати клієнта. Як правило, приймаючи замовлення, попереджаємо про помічені помилки при макетуванні, проте не всі проблеми можна легко виявити. Часто буває простіше зробити роботу наново, ніж виправляти. Більшість претензій виникає через неправильно підготовлений самостійно замовником макет. Пам'ятайте, що, якщо ви робили цю роботу – вам за неї відповідати, а якщо професійна дизайн-студія друкарні чи рекламної агенції – то їм. Намагайтеся у кожному конкретному випадку правильно формулювати свої вимоги та оцінювати свої сили, і результат завжди відповідатиме вашим очікуванням.

Звертайтесь до нас та відповідальність за Ваше замовлення повністю ляже на нас.

Зменшення вартості розробки макету:

У зв'язку з посткризовим періодом ми пропонуємо Замовникам зменшення вартості розробки макету за рахунок:

1.Надання клієнтом якнайбільшої кількості фото та малюнків за тематикою майбутнього макета. Можливість їх застосування можна узгодити із нашим дизайнером.

2.Підготовки тексту, що розміщується: перевірка орфографії, форматування тексту, виділення необхідних слів в тексті тощо.

3.Продуманої Замовником концепції макету, що розробляється. По-можливості пропонуйте блокове розміщення матеріалів, що додаються.

У результаті Ви заощадите ГРОШІ, а ми - час виготовлення макета.

Тим не менш, деякі обставини знаходяться поза нашим контролем, і не покриваються гарантією. Мається на увазі, що ми не можемо нести відповідальність за:

- орфографію

- пунктуацію

- граматичні помилки, зроблені клієнтом

- низьку якість або низьку роздільну здатність файлів зображень, запропонованих клієнтом

- помилки дизайну, запропоновані замовником у процесі створення документа, такі як вибір обробки, кількості чи виду продукції

-пошкодження продукції, що виникають після видачі клієнту.

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиРозробка макету