Прайс

Що в першу чергу впадає в око, коли Ви проходите повз магазин, ресторан? Правильно оформлена вітрина приваблює будь-яку людину відвідати цей заклад. Це свого роду зовнішня реклама, в якій можна чудово представити товар магазину.

При оформленні вітрин використовуються різні матеріали та технології. Оформлення вітрин провадиться за допомогою вінілових плівок. З них може вирізатися плотером певне зображення або просто наноситься методом широкоформатного друку.

За конструкцією вітрини поділяються на два типи:

-Відкритий, коли через скло покупець бачить зал магазину ще до того, як він вирішить, входити чи не входити.

-Закритий, коли вітрину від зали відокремлює спеціальна перегородка. У цьому випадку акцент робиться саме на вітрині, яка рекламує цей магазин.

За потреби можлива комбінація цих двох типів.

Крім цього вітрини бувають акційними - оповіщення про знижки, розпродаж, надходження нової колекції тощо, або напередодні якогось свята (Різдва, Дня Святого Валентина тощо).

Обличчя вашого магазину – це вітрина. Від її зовнішнього вигляду залежить і кількість клієнтів, і престиж фірми!

Ми надаємо професійні послуги з оформлення вітрин. Дизайн - найголовніше у вирішенні поставлених замовником завдань. Під час створення дизайну вітрин ми завжди відштовхуємося від побажань замовника. У процесі оформлення треба стильно та оригінально продемонструвати спеціалізацію компанії. Правильно оформлена вітрина виконує як роль реклами, так і забезпечує інформативну її частину. Наші дизайнери запропонують різні варіанти оформлення вітрин. При оформленні вітрини жодних дозвільних документів не потрібно. Тому ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам не втрачати цієї можливості та оформити свої вітрини. Вартість роботи: договірна.

Реклама на автотранспорті - один із найдієвіших та найефективніших інструментів. Вона привертає увагу міської аудиторії упродовж тривалого терміну. Її бачать тисячі людей на добу. У неї найнижча вартість у порівнянні з будь-якою іншою зовнішньою рекламою. Оформлення легкового, вантажного та комунального автотранспорту провадиться декоративними плівками.

Ви можете міняти її так часто, як забажаєте, адже вінілова плівка знімається, не пошкоджуючи поверхню автівки.

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиОформлення вітрин, авто