прайс

Широкоформатний друк стає все більш популярним у наші дні. Він активно використовується як для виготовлення зовнішньої реклами, так і для внутрішньої експлуатації.

Основною продукцією широкоформатного друку є рекламні банера, афіші, постери, лайтбокси та інші носії реклами, а також декоративні елементи та фотошпалери, що використовуються у дизайні інтер'єрів.

 

Основні матеріали, що використовуються в широкоформатному друці:

  • вінілова самоклеюча плівка

  • банерна армована тканина (PVC)

  • будівельна сітка

  • папір

  • фотошпалери

  • полотно

  • текстиль

Для зовнішньої реклами найчастіше використовують банерну тканину PVC. Виробляють її з полімервінілхлоридної маси із додаванням пластифікаторів, яка наноситься на сітку з поліестеру, що надає тканини міцності. Термін її експлуатації варіюється від року до трьох. Зазвичай такі банера виготовляють із люверсами для можливості кріплення до металевих конструкцій.

Самоклеюча плівка в широкоформатному друці використовується в основному для оформлення вітрин, виставкових стендів, реклами на транспорті, виготовлення постерів, афіш та інших наклейок. Самоклейка ділиться на два види: каландрована та лита. Найчастіше застосовують каландровану плівку, оскільки вона дешевша і має досить великий термін експлуатації. Лита плівка дорожча і використовується вона, як правило, коли є більша ймовірність механічних пошкоджень.

Якщо для зовнішнього застосування можна використовувати вінілову самоклейку та банер, то для декору квартири чи ресторану необхідні матеріали, які не містять шкідливих речовин та дають можливість якісного друку. Адже якщо для банера вистачає 72-150 dpi, то для шпалер такої якості буде мало.

Широкоформатний друк на папері використовується в основному в закритих приміщеннях, оскільки він не дуже стійкий до механічних пошкоджень і термін експлуатації на вулиці невеликий. Однак, щоб продовжити термін служби паперових носіїв та захистити їх від впливів зовнішнього середовища, можна використовувати ламінування.

Також останнім часом набирає популярності інтер'єрний широкоформатний друк на фотошпалерах, полотні та текстилі. Використання друку в інтер'єрі дозволяє втілити будь-яке дизайнерське рішення.

Ми пропонуємо повний цикл виробництва широкоформатної продукції - від дизайну макета до післядрукарської обробки (установка люверсів, ламінація, порізка плотером та інше). Наші менеджери завжди допоможуть Вам обрати необхідний матеріал із оптимальним співвідношенням ціна/якість.

 

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиШирокоформатний друк