прайс

Тамподрук – спосіб нанесення тексту та зображення на нерівні поверхні, що не поглинають фарби.

Область застосування повнокольорового тамподруку величезна. Нанесення тексту, логотипу, іншого зображення можна здійснити на будь-яку поверхню: метал, скло, кераміку, порцеляну, гуму, поліетилен, поліпропілен, дерево, шкіру, шкірозамінник тощо.

Тамподрук - це універсальний спосіб нанесення логотипів. Ця технологія підходить як для нанесення логотипів на сувенірну продукцію, так і для промислового маркування різних виробів.

Тамподрук використовується в промисловості для оформлення панелей приладів, щитків, кнопок тощо. В електронній промисловості застосовується під час друку на платах, мікросхемах, касетах та компакт-дисках. Фармацевтична промисловість використовує тамподрук для маркування ліків у скляній тарі.

Нерівні, увігнуті та опуклі поверхні, на які важко нанести зображення, легко продруковуються за допомогою силіконового тампона. А тамподрук логотипу та іншої корпоративної символіки на ручках та іншому канцелярському приладді перетворює звичайний предмет на рекламно-сувенірний продукт.

Наносячи на металеві, пластикові, фарфорові, скляні вироби всілякі написи та зображення ми робимо їх яскравими та неповторними. При цьому можливості тамподруку дозволяють робити як великі партії товару, так і одиничні екземпляри.

За допомогою тамподруку можна створювати оригінальні подарунки до ювілеїв, урочистостей, свят. Повнокольоровий тамподрук виглядає солідно та престижно на будь-якому сувенірі.

У нашій майстерні декоруються будь-які гладкі або рельєфні поверхні з дерева та пластику, металу та поліпропілену, шкіри та синтетики. Ваші VIP-сувеніри, годинники, калькулятори, посуд, будь-які інші предмети стануть неповторними. У нас Ви можете замовити ручки, попільнички, кухонне начиння, запальнички, флешки, брелоки з логотипом компанії, декоровані у ваших фірмових кольорах.

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиТамподрук